Loading Hendingar

Hendingar for september 2018

Hendingar Search and Views Navigation

Finn Hendingar

Hending Views Navigation

Hendingar Search

Calendar of Hendingar

Calendar of Hendingar
måndag tysdag onsdag torsdag fredag laurdag sundag

9.15 -10 Sykkel – Godt vaksen

10.10 – 10.40* Styrke – Godt vaksen

18.00 – 18.45 BODYPUMP45

18.25-18.55 StyrkeSirkel i apparatrommet

19.00-19.45 SYKKELint

18.00-19.00 UTETRENING

19.00 – 19.30 GRIT STRENGHT

18.30 – 19.30 LES MILLS TONE

19.40 – 20.40 BODYBALANCE

09.15 – 10.00 SYKKEL int 45

10.10 – 11.40 StyrkeSirkel i Sal

18.00 – 18:45 BODYPUMP

18.25-18.55 StyrkeSirkel i apparatrommet

19.00-19.45 SYKKELint

31
1

19.00-20.00 TABATA

9.15 – 10 Sykkel – Godt vaksen

10.10 – 10.40 Styrke – Godt vaksen

17.50 – 18.50 BODYPUMP

18.30 – 19.00 StyrkeSirkel

19.05 – 20 Aerobic Styrke

19.10 – 19.55 SYKKELint45

20.05 – 21.05 BODYBALANCE

18.00-19.00 UTETRENING

19.00 – 19.30 GRIT STRENGHT

19.15-20.00 SYKKEL45

9.15-10.00 SYKKEL45

10.10 – 10.55 BODYPUMP/BOSU45

17.50 – 18.50 LES MILLS TONE

19.00 – 20.00 BODYPUMP

20.10-20.55 SYKKEL45

18.30 – 19.00 StyrkeSirkel

19.10 – 19.55 SYKKELint45

19.00 – 19.55 STEP-STYRKE intv

20.05 – 21.05 BODYBALANCE

09.15 – 10.00 SYKKEL intv

09.40 – 10.10 AEROBIC Godt Vaksen

10.10 10.40 STYRKESIRKEL i sal

17.00-17.30 GRIT STRENGHT

8

19.00-20.00 TABATA

9.15 – 10 Sykkel – Godt vaksen

10.10 – 10.40 Styrke – Godt vaksen

17.50 – 18.50 BODYPUMP

18.30 – 19.00 StyrkeSirkel

19.05 – 20 Aerobic Styrke

19.10 – 19.55 SYKKELint45

20.05 – 21.05 BODYBALANCE

18.00-19.00 UTETRENING

19.00 – 19.30 GRIT STRENGHT

19.15-20.00 SYKKEL45

9.15-10.00 SYKKEL45

10.10 – 10.55 BODYPUMP/BOSU45

17.50 – 18.50 LES MILLS TONE

19.00 – 20.00 BODYPUMP

20.10-20.55 SYKKEL45

18.30 – 19.00 StyrkeSirkel

19.10 – 19.55 SYKKELint45

19.00 – 19.55 STEP-STYRKE intv

20.05 – 21.05 BODYBALANCE

09.15 – 10.00 SYKKEL intv

09.40 – 10.10 AEROBIC Godt Vaksen

10.10 10.40 STYRKESIRKEL i sal

17.00-17.30 GRIT STRENGHT

15

19.00-20.00 TABATA

9.15 – 10 Sykkel – Godt vaksen

10.10 – 10.40 Styrke – Godt vaksen

17.50 – 18.50 BODYPUMP

18.30 – 19.00 StyrkeSirkel

19.05 – 20 Aerobic Styrke

19.10 – 19.55 SYKKELint45

20.05 – 21.05 BODYBALANCE

18.00-19.00 UTETRENING

19.00 – 19.30 GRIT STRENGHT

19.15-20.00 SYKKEL45

9.15-10.00 SYKKEL45

10.10 – 10.55 BODYPUMP/BOSU45

17.50 – 18.50 LES MILLS TONE

19.00 – 20.00 BODYPUMP

20.10-20.55 SYKKEL45

18.30 – 19.00 StyrkeSirkel

19.10 – 19.55 SYKKELint45

19.00 – 19.55 STEP-STYRKE intv

20.05 – 21.05 BODYBALANCE

09.15 – 10.00 SYKKEL intv

09.40 – 10.10 AEROBIC Godt Vaksen

10.10 10.40 STYRKESIRKEL i sal

17.00-17.30 GRIT STRENGHT

22

19.00-20.00 TABATA

9.15 – 10 Sykkel – Godt vaksen

10.10 – 10.40 Styrke – Godt vaksen

17.50 – 18.50 BODYPUMP

18.30 – 19.00 StyrkeSirkel

19.05 – 20 Aerobic Styrke

19.10 – 19.55 SYKKELint45

20.05 – 21.05 BODYBALANCE

18.00-19.00 UTETRENING

19.00 – 19.30 GRIT STRENGHT

19.15-20.00 SYKKEL45

9.15-10.00 SYKKEL45

10.10 – 10.55 BODYPUMP/BOSU45

17.50 – 18.50 LES MILLS TONE

19.00 – 20.00 BODYPUMP

20.10-20.55 SYKKEL45

18.30 – 19.00 StyrkeSirkel

19.10 – 19.55 SYKKELint45

19.00 – 19.55 STEP-STYRKE intv

20.05 – 21.05 BODYBALANCE

09.15 – 10.00 SYKKEL intv

09.40 – 10.10 AEROBIC Godt Vaksen

10.10 10.40 STYRKESIRKEL i sal

17.00-17.30 GRIT STRENGHT

29

19.00-20.00 TABATA

+ Eksporter hendingar